KLIWER – Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery
Strona Główna > PROJEKT JURA

PROJEKT JURA

Miejsce:

Jura Krakowsko-Częstochowska

Wiek:

14-18 lat

Organizator:

Kompas

Charakter imprezy

Projekt Jura – nowa opcja dla tych, którzy szukają adrenaliny. Zbieramy ekipę, która chce poznać, co to outdoor, przestrzeń, wiatr i woda. Dla tych, którzy chcą więcej wyzwań. Dla tych, którzy byli już wysoko i daleko, ale zawsze im mało i dla tych, którzy nie byli, ale marzą, aby oderwać się od ziemi. Więcej emocji, więcej przygód, więcej team spirit. Selfie z obozu? Czemu nie, ale tylko 20 m nad ziemią albo w ciemnym lesie przy świetle czołówki…
Projekt JURA 2018 is ready!
Udział w projekcie nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego, nasi instruktorzy dostosują go do każdego zainteresowanego outdoorem. Oczekujących większych wrażeń zapraszamy na obozy ASG i survivalowe do Drzewiny (k. Gdańska).

Terminy

Od Do Symbol Cena  
2018-06-25 2018-07-06
rezerwuj
2018-07-07 2018-07-18
rezerwuj
2018-07-19 2018-07-30
rezerwuj
2018-07-31 2018-08-11
rezerwuj
2018-08-12 2018-08-23
rezerwuj

Cena zawiera:

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera:

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Program

Instruktorzy. Na miejscu poznacie naszych ludzi. Sprawdzonych, znających wszystkie zakamarki Jury. Codziennie przedstawią Wam plan na dany dzień. Wytłumaczą pokażą, a potem… Potem to już wszystko zależy od Was. Zmagać się będziemy z czasem, emocjami i własnymi słabościami. Będziecie zawierać sojusze, tworzyć team i się wspierać. Będziecie też rywalizować. Wszystko oczywiście fair play! Za to też będą punkty!
System. Jakie punkty? Dowiecie się w swoim czasie. Poznacie system. Czy go wykorzystacie? Zależy tylko od Was... Możesz się komunikować z innymi jak chcecie: insta, snap itd. Tylko czy to Wam pomoże? Na pewno – jeśli się wykażesz, będziemy o tym wiedzieć.
Wygrana. Od Ciebie zależy, czym będzie Twoja wygrana. Przełamaniem własnych słabości czy może poznaniem własnych barier. Na pewno będzie nim drużyna. Drużyna, którą stworzycie ze swoją ekipą. Wiemy, że obóz to mało. Te przyjaźnie przetrwają nie tylko wakacje, one zmienią Was na zawsze.
Głębiej, szybciej speleologia – eksploracja jaskiń nocne marsze na orientację biegi sprawnościowe – runmagedon! quady samochody terenowe zielona taktyka – przejdziecie podstawowe szkolenie w tematach takich jak: wojskowy język gestów, maskowanie, patrolowanie dróg i terenów otwartych.
Wyżej
wspinaczka skałkowa zjazdy na linach mosty linowe
Woda
przeprawa przez rzekę akcja ratunkowa – pierwsza pomoc w praktyce
Ogień!
sztuka przetrwania paintball milsim – połączenie rozgrywek w paintballa z elementami wojskowymi
Misja.
Misja specjalna podsumowująca Projekt. Finał finałów, emocje, chwała i w końcu relaks smiley
Więcej
zajęcia team buildingowe codzienne treningi kondycyjne zagadki logiczne sport drużynowy nocne gry terenowe ognisko z pieczeniem kiełbasek odpoczynek przy muzyce Orle Gniazda – liczne piastowskie budowle obronne – stare warownie i legendarne zamki

Co zabrać

ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, kompas, latarkę z zapasem baterii, śpiwór, karimatę

Galeria

stat4u