KLIWER – Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery
Strona Główna > REJS MORSKI - Grecja

REJS MORSKI - Grecja

Miejsce:

Grecja

Wiek:

Od 16 lat

Organizator:

GLOBTOURIST

Charakter imprezy

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony. Grecja to mnogość wysp, z których jedynie około 170 jest zamieszkiwana. Resztę stanowią bezludne, spokojne wyspy z zacisznymi zatokami, w których możemy zakotwiczyć, aby chociaż na chwilę odpocząć od cywilizacji XXI wieku.
Rejsy w Grecji to idealny sposób na wypoczynek, a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle urokliwych greckich wysp. Podczas naszych rejsów zyskają Państwo możliwość zwiedzenia tego przepięknego kraju oraz dotarcia do miejsc, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.


RABATY:
5% rejs dwutygodniowy
10% rejs trzytygodniowy
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% rezerwacja w dniu urodzin
10% rezerwacja do 31.12.2016
5% rezerwacja do 31.03.2017
Maksymalny łączny rabat 10%

Cena zawiera:

Pakiet VIP: pobyt na jachcie, usługi skipera, sprzątanie końcowe, opłatę klimatyczną, podatek Vat, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty portowe, pościel i ręczniki, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

Wyżywienia, paliwa, opłaty za transport.

Koszty związane z paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro za osobę na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Wspólna kasa jachtu nie zawiera wyjść do restaucjacji oraz napojów alkoholowych. Kaucja zwrotna: 100 euro/osobę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

Miejsce rozpoczęcia rejsu:

ATENY: marina "Alimos - Kalamaki"

Zakwaterowanie:

Rejsy organizowane są na jachtach Bavaria 47, rok produkcji 2001.

Wyżywienie

Przygotowywane na jachcie siłami załogi, z produktów zakupionych ze wspólnej kasy jachtowej.

Program

TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
ATENY – CYKLADY – ATENY
ATENY-KITHNOS-SERIFOS-MILOS-HYDRA-EGINA-ATENY Osiągniecie niektórych planowanych portów może być utrudnione ze względów pogodowych, wymienione trasy są więc jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie w wyniku decyzji kapitana.

Ubezpieczenie

NNW i KL.

Transport

Własny.

Dodatkowo

PODCZAS REJSU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA CERTYFIKAT ISSA

Co zabrać

Śpiwór, sztormiak lub nieprzemakalną kurtkę, krem z filtrem UV, obuwie na miękkiej jasnej podeszwie.

Galeria

stat4u