KLIWER – Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery
Strona Główna > ŻAGLE DLA CIEBIE - oferta szyta na miarę, Chorwacja

ŻAGLE DLA CIEBIE - oferta szyta na miarę, Chorwacja

Miejsce:

Porty Chorwackie - Zadar, Sukosan, Śibenik, Split i inne.

Wiek:

Rodziny, grupy firmowe, studenci

Charakter imprezy

Dla wszystkich spragnionych kąpieli w słońcu i przejrzystej wodzie oraz wieczorów w urokliwych portach proponujemy czarter jachtów na wodach Adriatyku. Przygotujemy specjalnie dla Państwa potrzeb jacht dostosowany do wielkości grupy i umiejętności żeglarskich oraz program odwiedzenia najciekawszych miejsc. Tym z Państwa, którzy chcieliby skupić się wyłącznie na rekreacyjnym spędzeniu wakacji pod żaglami jacht poprowadzi doświadczony skipper znający miejscowe atrakcje i urocze wysepki. Oferta skierowana jest dla rodzin, grup znajomych, przyjaciół i studentów. Jest ona także idealna dla wspólnych wyjazdów firmowych kolegów z pracy albo klientów kluczowych.

Cena zawiera:

Za każdym razem cena wynajmu jachtu jest kosztorysowana indywidualnie z uwzglednieniem terminu rejsu, rodzaju i wieku jachtu a także jego wielkości. I tak jacht 2 kabinowy, 6 osobowy Bawaria 32 kosztuje w szczycie sezonu (lipec, sierpień) 1500 Euro za tydzień we wrześniu do 19 1200 Euro a po 19 września 1000 Euro. Dysponujemy jachtami od 6 do 12 osobowymi. A Bavaria 49 5 kabin , 12 osób odpowiednio 4200, 3200 i 2500 Euro.

Cena nie zawiera:

Opłat portowych ok 40-45 euro/dobę Usług skippera od 1500 do 2000 zł / tydzień skipper polski lub 150 euro/dobę skipper miejscowy. Wyżywienia i kosztów paliwa około 200-300 zł/tydzień/osobę. Ubezpieczenia KL i NNW około 80-100 zł za tydzień/osobę Ubezpieczenia kaucji od 80 do 150 Euro za jacht.

Zakwaterowanie

Jachty wyposażone są w kabiny 2 osobowe oraz posiadają miejsca sypialne w mesie. Najczęściej uczestnicy rejsów śpią w kabinach a w mesie śpi skipper.

Wyżywienie

Sporządzane na jachcie siłami załogi lub spożywane w lokalnych restauracjach.

Program

Program jest każdorazowo indywidualnie ustalny z uczestnikami rejsu.

Ubezpieczenie

Obowiązkowe KL i NNW wskazane opcja Żagle lub TK (turystyka kwalifikowana).

Transport

Własny lub autokarem bilet w obie strony kosztuje około 450 zł/osobę.

Co zabrać

Ważny paszport, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, obuwie na miękkiej białej podeszwie, sztormiak lub nieprzemakalną kurtkę.Generalnie ubranie ma być lekkie bawełniane, przewiewne, nie krępujące ruchów. Rzeczy spakowane w miękką torbę podróżną lub worek żeglarski.

Galeria

stat4u