KLIWER – Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery
Strona Główna > REJS MORSKI - Chorwacja-Zakończenie sezonu

REJS MORSKI - Chorwacja-Zakończenie sezonu

Miejsce:

Chorwacja, Adriatyk

Wiek:

Od 18 lat.

Charakter imprezy

Na zakończenie sezonu zapraszamy na rejs flotyllą jachtów Bavaria 42 Match Race po malowniczej Chorwacji. Tylko dla żeglarzy dostępne są małe wysepki i duże porty, przystanie rybackie ze wspaniałymi tawernami, urokliwe zatoki oraz świat podwodny. Skipperami na jachtach będą doskonale Wam znani instruktorzy B.T. Kliwer, którzy podczas rejsów chętnie pokażą Państwu podstawy sztuki żeglarskiej. Jednocześnie nie wymagamy od uczestników rejsów żadnych umiejętności żeglarskich. Nasze jachty są bezpieczne, wygodne i bogato wyposażone. Posiadają: system nawigacji satelitarnej GPS, łączność UKF, echosondę, rolowana genua, bimini, ponton, bogate wyposażenie kuchenne łącznie z lodówką oraz toaletę z prysznicem. Rejs żeglarski po Adriatyku to idealny pomysł na niezapomniane wakacje.

Terminy

Od Do Symbol Cena  
2018-09-21 2018-09-30
rezerwuj

Cena zawiera:

Pobyt na jachcie, usługi skippera, dojazd autokarem, opłatę klimatyczną, podatek, ubezpieczenie KL, NNW, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ubezpieczenie kaucji.

Cena nie zawiera:

wyżywienia, paliwa i opłat portowych, opłaty transit log 20 euro/os, kaucji zwrotnej.

Opłaty dodatkowe:

Koszty związane z opłatami portowymi, paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtowej(składka do skippera w dniu zaokrętowania po 120 euro / osobę / tydzień). Opłata transit log 20 euro/os.

Zakwaterowanie:

Wysokiej klasy jachty morski,uczestnicy będą zakwaterowani w kabinach 2 osobowych lub na kojach w mesie. Na jachtach jest zakwaterowanych 7 osób oraz skipper.

Wyżywienie:

Przygotowane siłami załogi z produktów zakupionych ze wspólnej kasy jachtowej. Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

Program:

W trakcie rejsu poznamy atrakcyjne zakątki wybrzeża Chorwacji: większe miasteczka, małe porty, przystanie, dzikie zatoki. Będzie czas na kąpiele, zwiedzanie czy wieczory w tawernach z widokiem na morze. Startujemy i kończymy rejs w Biogradzie. Trasę rejsu ustala komandor flotylli w uzgodnieniu ze sternikami po wzięciu pod uwagę warunków atmosferycznych i innych czynników wpływających na bezpieczeństwo żeglugi.

Ubezpieczenie:

NNW 10000 zł i KL 100000 euro Signal Iduna.

Transport:
autokarem z Warszawy ulica Belgradzka 50 niedaleko stacji metra Natolin. Wyjazd w piątek 21.09.18 o godzinie 18:00.

Transport

Warszawa,0;

Co zabrać:

Ważny paszport/dowód osobisty, śpiwór, sztormiak, krem z filtrem UV, obuwie na miękkiej, białej podeszwie. Rzeczy spakowane w miękką torbę podróżną lub worek żeglarski. Plecak ze stelażem wykluczony.

Galeria

stat4u