Strona Główna > Aktualności > Praca w Biurze Turystycznym Kliwer

Praca w Biurze Turystycznym Kliwer

2014-01-29
Biuro Turystyczne Kliwer w związku realizacją nowego projektu Kliwer Camp nad Zegrzem oraz rozwojem dotychczasowej działalności firmy Kliwer Camp na Mazurach, poszukuje do pracy następujących pracowników :

-specjalista d/s turystyki - siedziba firmy Warszawa
-kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży- obozu, rejsu żeglarskiego
-żeglarz lub sternik jachtowy z uprawnieniami wychowawcy wypoczynku
-wychowawca wypoczynku – animator zabaw dla dzieci
-instruktorzy żeglarstwa z umiejętnością szkolenia dzieci i dorosłych
-bosmani, konserwatorzy jachtów z uprawnieniem i umiejętnościami m.in żeglarza jachtowego, podstawowej obsługi i eksploatacji silników jachtowych
-trener, instruktor żeglarstwa do prowadzenia zajęć na jachtach klasy Optymist


Atutem będzie doświadczenie na wybranym stanowisku, komunikatywność, gotowość do pracy w weekendy w sezonie turystycznym.
Mile widziane posiadanie uprawnień motorowodnych ukończone kursy ratownictwa medycznego, ratowników WOPR, prawo jazdy kat. B, uprawnienia instruktorskie: żeglarstwo, survival, sporty zimowe.
Na stanowisko specjalista ds. turystyki biegłą znajomość Ms Office, dokładność i lekkie pióro.
Dotychczasowa praca w Biurze Turystycznym Kliwer lub zdobywanie uprawnień na naszych kursach czy obozach będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: pracę w stabilnej firmie z tradycjami, dla najlepszych na wybranych stanowiskach praca na etacie, możliwość rozwoju osobistego i awansu.

Aplikację: z CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres kadra@kliwer.com.pl Po wstępnym zakwalifikowaniu kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie w naszej siedzibie w Warszawie.
stat4u